La composició (a 04-03-2024) dels representants dels professors, del personal d’administració i serveis i dels estudiants a la Junta de l’Escola Politècnica Superior és la següent:
EQUIP DIRECTIU
Cardona Juanals, Gabriel (Director)
Bonnín Pascual, Xisco (Subdirector, Cap d’estudis del grau d’Enginyeria Informàtica a les Seus de Menorca i Eivissa i Formentera)
Duran Grimalt, Joan (Subdirector, Cap d’estudis del grau de Matemàtiques)
Manresa Yee, Cristina Suemay (Subdirectora, Cap d’estudis del grau d’Enginyeria Informàtica)
Masdeu Mayans, Francesc (Subdirector, Cap d’estudis del grau d’Edificació)
Mesquida Calafat, Antoni Lluís (Subdirector de Relacions amb Empreses, Títols Propis i Formació Permanent)
Payeras Capellà, Maria Magdalena (Subdirectora, Cap d’estudis del grau d’Enginyeria Telemàtica)
Pons Mayol, Joan Carles (Subdirector de Relacions amb Secundària i Estudiants)
Pujol Nadal, Ramon (Subdirector, Cap d’estudis del grau d’Enginyeria Electrònica Industrial i Automàtica)
Vadell Adrover, Jaume (Subdirector, Cap d’estudis del grau d’Enginyeria Agroalimentària i del Medi Rural)
Proenza Arenas, Julián (Secretari)
DIRECTORS DE DEPARTAMENT
Gulías Leon, Javier (Director Departament de Biologia)
Miró Julià, Margarita (Directora Departament Ciències Matemàtiques i Informàtica)
Roca Adrover, Miquel Jesús (Director Departament Enginyeria Industrial i Construcció)
Llompart Bennàssar, Magdalena (Director Departament Dret Públic)
Troster, Víctor Emilio (Departament d’Economia Aplicada)
Calveras Maristany, Aleix (Director Departament d’Economia de l’Empresa)
Romero March, Romualdo (Director Departament de Física)
Femenia Marroig, Antoni (Directora Departament de Química)
PTGAS
Piqueras García, Miguel Ángel
Monterrubio Prieto, Ana
Ripoll Nicolau, Magdalena (Administradora de Centre)
DEPARTAMENT DE BIOLOGIA (dos representants)
DEPARTAMENT DE CIÈNCIES MATEMÀTIQUES I INFORMÀTICA (disset representants)
- Proenza Arenas, Julián
- Jaume Capó, Antoni
- González Hidalgo, Manuel
- Llabrés Segura, Mercè
- Mas Sansó, Ramón
- Mascaró Portells, Miquel
- Moyà Alcover, Gabriel
- Perales López, Francisco José
- Alberich Martí, Ricardo
- Duran Grimalt, Joan
- Guerrero Tomé, Carlos
- Juiz García, Carlos
- Cardona Juanals, Gabriel
- Manresa Yee, Cristina Suemay
- Ferrer Gomila, Josep Lluís
- Varona Gómez, Javier
- Mir Torres, Arnau
DEPARTAMENT D’ECONOMIA DE L’EMPRESA (un representant)
DEPARTAMENT D’ENGINYERIA INDUSTRIAL I CONSTRUCCIÓ (vuit representants)
- Roca Adrover, Miquel Jesús
- Canals Guinand, Vicente José
- Cladera Bohigas, Antoni
- Isern Riutort, Eugenio Miguel
- Verd Martorell, Jaume
- Moià Pol, Andreu Antoni
- Martínez Moll, Víctor
- Segura Fuster, Jaume Agapit